Vieta, kur satikt Spāniju vaigā
Praktizē spāņu valodu, iepazīsti Spāniju un iegūsti jaunus draugus.

Par mums

Spāņu kultūras centrs Séneca (SKC Séneca) ir privāta neformālās izglītības iestāde. Centra galvenā ideja ir apvienot valodas apguvi ar spāņu kultūras iepazīšanu. Centrs ir atvērts gan tiem, kas vēlas apgūt spāņu valodu, gan tiem, kas to jau prot un vēlas praktizēt, un izbaudīt nedaudz Spānijas tepat Latvijā.

Piedāvājam apgūt, praktizēt spāņu valodu, iepazīt spāņu kultūru, kā arī sniedzam tulkošanas pakalpojumus latviešu-spāņu-latviešu valodā (specializējamies izglītības dokumentu un juridisko tekstu tulkošanā).

Lai popularizētu spāņu kultūru Latvijā, mēs sadarbojamies arī ar citām izglītības iestādēm, kā arī ar spāņu un vietējiem uzņēmumiem, kuru darbība ir saistīta ar spāņu kultūru.

Mūsu centrs piedāvā spāņu valodas kursus, gan veicina valodas praktizēšanu, jo papildus spāņu valodas apmācībai nodrošinām arī iespēju valodu praktizēt ārpus nodarbībām - piedaloties iknedēļas kultūras aktivitātēs, kurās iepazīt spāņu kultūru, mākslu, mūziku, sabiedrību, Spāniju un citas spāniski runājošās zemes. Sīkāk par iespēju praktizēt spāņu valodu skatiet sadaļā "Aktivitātes".
Ar šo mērķi –  izglītot un iepazīt – tad arī tika izveidots Spāņu kultūras centrs Séneca, kas nes pasaulslavenā kordobiešu izcelsmes filosofa vārdu un kura atziņa ir kļuvusi par centra iedvesmu un moto: "DOCENDO DISCIMUS"  - Mācot citus, mēs mācāmies paši.

Mūsu pasniedzēji:

Spāņu kultūras centrā Séneca strādā pasniedzēji no Spānijas (spāņu valoda ir viņu dzimtā valoda), kuri ir specializējušies spāņu kā svešvalodas pasniegšanā. Tie ir profesionāļi savā jomā, kuriem spāņu valodas pasniegšana ir aicinājums. 

Javier Fernández Cruz

Centra dibinātājs. Nāk no Madrides. Studējis tūrismu un vācu filoloģiju.

Latvijā pasniedz spāņu valodu jau 10 gadus. Ir pasniedzis gan dažādos valodu centros, gan Rīgas kultūru vidusskolā. Viņš ir arī akcijas "Atklāj Latviju no jauna" dalībnieks un Vecpiebalgas vēstnesis.

Tekoši runā latviešu, angļu un franču valodās. Runā arī vācu, portugāļu un katalāņu valodās.

Aizraušanās: gastronomija, jaunu valodu apguve, konspirāciju teorijas :)

Ángela Ortiz Fernández 

Nāk no Barselonas. Tur ieguvusi maģistra grādu gan spāņu, gan franču filoloģijā. 

Pasniegusi spāņu valodu kā svešvalodu Spānijā, Francijā un Japānā, kā arī vadījusi teātra grupas un citas ar kultūru saistītas aktivitātes. Ir tekstu rediģēšanas un tulkošanas pieredze. 

Runā katalāņu (2.dzimtā valoda), franču, angļu un japāņu valodā.

Aizraušanās: lasīšana, kino, japāņu gastronomija un ceļošana

Jorge García Martín

Nāk no Barselonas. Tur ieguvis bakalaura grādu spāņu filoloģijā, kā arī maģistra grādu spāņu kā svešvalodas pasniegšanā.

Spāņu valodu pasniedz jau 8 gadus, no tiem jau 3 gadus Latvijā. Strādājis dažādās valstīs - gan Spānijā, gan Brazīlijā, Panamā un Polijā.

Runā katalāņu (2.dzimtā valoda), angļu, franču, itāliešu un portugāļu valodā.

Aizraušanās: kino, pārgājieni, foto māksla, literatūra un mūzika

Alexandra Delgado Egüez 

Nāk no Barselonas. Ieguvusi bakalaura grādu spāņu filoloģijā, kā arī maģistra grādu spāņu kā svešvalodas pasniegšanā.

Pasniegusi spāņu valodu kā svešvalodu Spānijā, Īrijā un Dānijā. Bijusi arī brīvprātīgā Tallinā.

Runā angļu, itāļu, franču un nedaudz dāņu valodā.

Aizraušanās - ukuleles spēlēšana, ceļošana, sērfings, regbijs, kino un gastronomija

Ana León Manzanero

Nāk no Madrides. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu slāvu filoloģijā, kā arī doktora grādu filoloģijā Madrides Komplutenses universitātē. 

Ieguvusi arī C.A.P. sertifikātu, kas apliecina pedagoģiskās iemaņas. Vairāk kā 9 gadu pieredze, mācot spāņu valodu. Pasniedz arī Kultūras akadēmijā.

Runā angļu, krievu un poļu valodā.

Aizraušanās: literatūra, teātris, ceļošana un dejas

Kontakti: 
Kr. Barona iela 62, 4.stāvs, Rīga, LV-1011 
Tel. 67282858, 26713037
e-pasts: seneca@seneca.lv

 .