Iepazīsti spāņu kultūru, un ikdiena kļūs saulaināka!
Praktizē spāņu valodu, iepazīsti Spāniju un iegūsti jaunus draugus.

Aktivitātes

Lai spāņu valodu apgūtu veiksmīgāk, piedāvājam iespēju to arī praktizēt interešu klubos un aktivitātēs par spāņu kultūru. Praktizē spāņu valodu neformālā gaisotnē un atpūties pēc garās darba nedēļas! 

Zemāk minētās aktivitātes ir paredzētas tikai centra studentiem, kuri apgūst valodu mūsu kursos, kā arī biedriem (ClubSeneca+ abonentiem). Organizējam arī atvērtās aktivitātes citiem interesentiem. Par tām informējam sadaļā Jaunumi.

Aktivitāšu fotogalerija

Regulārās aktivitātes:

Charlas | prezentācijas-sarunas par dažādām ar Spāniju, citām spāniski runājošām valstīm, spāņu valodu un kultūru saistītām tēmām. Šīs prezentācijas parasti notiek spāniski ar tulkojumu latviešu vai angļu valodās, tāpēc tās ir piemērotas arī studentiem ar nelielām spāņu valodas zināšanām. Augusta beigās jubilejas nedēļas ietvaros organizējam atvērtās bezmaksas prezentācijas arī citiem interesentam. Sīkāk sadaļā: Jaunumi

Tardes de cine | Kino vakari, kuros, malkojot tēju vai kafiju, ir iespējams iepazīt mazāk zināmas spāņu vai latīņamerikāņu režisoru filmas oriģinālvalodā, vai arī skatīties jau pazīstamas Holivudas filmas, bet kuras ir dublētas spāniski (īpaši piemērots variants interesentiem ar nelielām spāņu valodas zināšanām).Filmas tiek rādītas spāņu valodā ar spāņu vai angļu subtitriem.

Talleres de cocina | Gastronomijas meistarklases – lieliska iespēja kā tuvāk iepazīt spāņu kultūru ir iegrimstot spāņu gastronomijas pasaulē. Tāpēc katru mēnesi centra studentiem un biedriem piedāvājam bezmaksas gastronomijas meistarklases, kurās kopā gatavojam, iepazīstam spāņu mājas receptes, praktizējam spāņu valodu un kopīgi ieturam pašu gatavoto maltīti. Citiem interesentiem vadam arī maksas meistarklases latviešu valodā.

Fiestas | Ballītes - un, protams, ballītes. Kur nu bez tām. Ballītes ar kultūras programmu un dažādām aktivitātēm, lai kopā būtu ne tikai jautri, bet varētu arī iepazīt pašus spāņus, spāņu kultūru un tradīcijas.

Interešu klubi:

Interešu klubi ir paredzēti valodas praktizēšanai papildus regulārajām aktivitātēm. Katru semestri tiek veidota jauna grupa, kura kopīgi veido konkrētu galarezultātu - teātra izrādi, īsmetrāžas filmas vai žurnālu "Los Senecanos". 

Grupo de teatro | Teātra grupa – Dalība teātra uzvedumā ir viens no veidiem, kā praktizēt spāņu valodu ārpus nodarbībām. Šāda aktivitāte palīdz attīstīt sarunvalodas prasmes, jo teksts ir jāmācās no galvas, kā arī jāpielieto savas zināšanas teātra mēģinājumu laikā, jo saziņa notiek spāņu valodā (ar latviešu/angļu valodas palīdzību, ja ir nepieciešamība). Teātra uzvedumi tiek rādīti centra studentu un biedru kopīgos pasākumos – kā Ziemassvētku un mācību gada noslēguma pasākumos.

Taller de cine | Kino darbnīca – Patīk kino, režija un filmas tapšanas process? Tad noteikti jāpiedalās kino darbnīcā. Grupas tikšanās ir paredzētas 2 reizes mēnesī, kuru laikā studenti kopīgi veido īsmetrāžas filmas – paši veido gan scenāriju, gan iejūtas aktieru lomā, gan filmē. Vienīgā prasība: vismaz A2 zināšanu līmenis spāņu valodā. Skatīt darbnīcas veidotos video!

Taller de prensa | Preses pulciņš – Praktizē spāņu valodu, veidojot avīzes-žurnāla “Los Senecanos” saturu – viedokļu raksti, intervijas un ziņas. Grupas tikšanās notiek 2 reizes mēnesī, kuru laikā studenti kopīgi diskutē veicamos uzdevumus, rakstu tēmas un veido avīzes-žurnāla jauno numuru (iznāk 1 reizi semestrī). Vienīgā prasība: vismaz A2 zināšanu līmenis spāņu valodā. Lasīt jaunāko "Los Senecanos" izdevumu!