Apgūsti spāņu valodu un atpūties saulainajā Spānijā!
Iepazīsti Valensiju, nobaudi slaveno paeļju un veldzējies Vidusjūras tirkīzzilajos ūdeņos.

Spāņu valodas kursi Spānijā

Sadarbībā ar mūsu draugiem – spāņu valodas centru “2DayLanguages” – piedāvājam apgūt un praktizēt spāņu valodu Valensijā, Spānijā.

Visiem ¨SKC Séneca¨ studentiem (arī bijušajiem) un biedriem, kas piesakās caur mums,  tiek piemērota 25% atlaide uz jebkuru no spāņu valodas kursiem. 

“2DayLanguages” ir iespēja apgūt spāņu valodu visos līmeņos (A1-C2). Kursu minimālais ilgums ir 1 nedēļa. Kursi veidoti tā, lai students varētu apgūt modernu spāņu valodu, kā arī praktizēt to ne tikai nodarbībās, bet arī ārpus tām – piedaloties kultūras aktivitātēs gan pašā skolā, gan pilsētā, dodoties kopā ar pasniedzējiem un grupas biedriem Valensijas apskatē.

Piedāvātie kursi:

  • “Español general” (4h dienā, 20 stundas nedēļā) – šis kurss palīdzēs uzlabot sarunvalodu, sakārtot gramatiku, kā arī uzlabot klausīšanās un valodas lietojuma (tekstu uztveri) iemaņas.
  • “Español + Culture” (5h dienā, 25h nedēļā) – papildus 4h nodarbībām ir iespēja iepazīt kultūru papildus lekcijās. Šis kurss piemērots tiem, kuri velās padziļinātāk iepazīt Spānijas mākslu, vēsturi, arhitektūru.
  • “Español + Kitchen Chats” (5h dienā, 25h nedēļā) – papildus nodarbībām ir iespēja praktizēt sarunvalodu, kopā gatavojot dažādas spāņu receptes.
  • “Español Mix” (26h nedēļā) – nedaudz no visa iepriekšminētā. Piemērots tiem, kas vēlās pilnībā nodoties spāņu valodas apguvei un spāņu kultūras iepazīšanai.

Kursu cenas: sākot no 150.00€/nedēļā. Sīkāka informācija par standarta cenām pieejama: Valensijas kursu cenas

"2Day Languages" piedāvā arī dažādus naktsmītņu veidus - dzīvošanu ģimenē, studentu viesnīcu, dalītu vai individuālu dzīvokli.

Sīkāka informācija par kursiem, naktsmītnēm un pieteikšanos: seneca@seneca.lv.

Kontakti: 
Kr. Barona iela 62, 4.stāvs, Rīga, LV-1011 
Tel. 27266226
e-pasts: seneca@seneca.lv

 .